Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 17 Jul 2013, 21:49:00
15 серпня у Києві відкриють Стіну Пам'яті Віктора Цоя

15 серпня у Києві відкриють Стіну Пам'яті Віктора Цоя

Подія відбудеться 15 серпня - саме цього дня в 1990 році ікона російського року загинув на трасі під Ригою, заснувши за кермом. Напис «Цой жив» вже більше 20 років не зникає зі стін міст по всьому світу. Стіна Пам'яті Цоя - традиційне місце паломництва шанувальників артиста в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Мінську, Дніпропетровську...

Ініціатор створення Стіни Цоя в Києві - співачка Даша Суворова. Дівчина витратила кілька тижнів і знайшла ідеальне місце в самому центрі Києві - у дворику по вулиці М. Грушевського 4б, відомому як «МИСТЕЦЬКА ПЛАТФОРМА».

Даша Суворова: «Дуже важливо, що б Стіна пам'яті Віктора Цоя з'явилася у нас в Києві. Адже коли я приїжджаю до Москви на Арбат бачу, що Стіна пам’яті  стала  невід’ємною частиною історії міста, культовим місцем, яке збирає людей всіх поколінь. Буду дуже вдячна за підтримку в реалізації проекту кожному. Ми б хотіли відкрити Стіну Цоя невеликим камерним концертом українських музикантів. Хтось виконає пісні Цоя, хтось свої. Це не так важливо. Головне - в українській столиці з'явиться місце пам'яті культового рок-музиканта, поета, актора, художника, засновника та лідера групи «Кіно».

Подія відбудеться за підтримки радіостанції Джем ФМ.

(с) rock.kiev.ua

Подія на Facebook

Bonus-фото: Група Вій біля Стіни Цоя в Москві під час гастролей в 1995 році.

Група Вій біля Стіни Цоя в Москві під час гастролей в 1995 році

 

 

comments powered by Disqus