Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 11 Sep 2014, 05:58:00
19-21 вересня - Міжнародний фестиваль татуювання «Tattoo Collection 2014»

19-21 вересня - Міжнародний фестиваль татуювання «Tattoo Collection 2014»

Арт-студія татуювання та пірсингу «Планета Тату» за підтримки Асоціації Тату і Пірсингу Україна проводить 10-й Міжнародний фестиваль Татуювання «Tattoo Collection 2014».

Фестиваль «Tattoo Collection» - це щорічний міжнародний фестиваль-фурор у світі тату і пірсингу. Він настільки полюбився киянам і гостям столиці, що став одним з найбільш очікуваних подій цього року. Фестиваль об'єднує безліч людей з різних країн з однією метою - показати громадськості, що тату - це не стереотипна «зеківську наколка», а один з видів творчості на людському тілі. Тату є вираженням внутрішнього світу і стану людини, символом її світогляду.

«Tattoo Collection» - це грандіозний фестиваль для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату-мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання.

«Tattoo Collection» порадує учасників та відвідувачів фестивалю нестандартної шоу-програмою, новими обличчями в світі тату, неповторними роботами майстрів, які будуть номінуватися у конкурсах з цінними призами, а також інтерактивними шоу байкерів,виступів музичних команд і безліччю інших сюрпризів.

19-21 вересня 2014 року в мальовничій частині міста, в Національному комплексі «Експоцентр України», за адресою проспект Академіка Глушкова, 1, відбудеться щорічний фестиваль «Tattoo Collection».

Протягом трьох днів у гостей та учасників фестивалю буде можливість зарядитися драйвовою атмосферою фестивалю «Tattoo Collection», познайомитися з цікавими людьми мистецтва, зробити напам'ять тату або пірсинг, взяти участь у конкурсах і поборотися за головний приз «Golden Maсhine», а також добре відпочити, отримати багато позитиву і гарного настрою!

19-21 вересня - Міжнародний фестиваль татуювання «Tattoo Collection 2014»

 

 

comments powered by Disqus