Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 22 Aug 2016, 02:55:00
9-11 вересня - Благодійний фестиваль «Повстанець», Черкаси

9-11 вересня - Благодійний фестиваль «Повстанець», Черкаси

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

09 вересня, П'ятниця

10:00 Відкриваємо двері

МАЛА СЦЕНА:

14:00 Відкриття Фестивалю ПОВСТАНЕЦЬ
14:15 Любомир Сарабун: поезії
14:45 Гурт НАОМІ: акустична програма
15:15 Друг Івіч (ДУК ПС): поезії
15:45 Друг Яр (НВР ПС): філософсько-ідеологічний виступ
16:30 Завершення програми малої сцени

ГОЛОВНА СЦЕНА:

18:00 – 18:30 HEARTS WILL BURN
18:45 – 19:15 АР'Я ВАРТА
19:30 – 20:10 ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА
20:25 – 20:55 BORIS БРИТВА
21:10 – 21:55 ФАТА МОРГАНА
22:10 – 22:55 VANDRAREN
22:55 – 23:10 СВЯТОСЛАВ БОЙКО
23:10 – 00:30 INFERNO
00:30 – 01:30 показ фільму «ЗИМА В ВОГНІ»
01:30 – 02:30 показ фільму «ВОЇНИ ДУХА»

10 вересня, Субота

МАЛА СЦЕНА:

12:00 Дана Віноградова: Поетичний сектор «Голос Крові»
12:45 Монотеатр «Кут»: вистава «Не промовчи Шевченка у собі»
14:15 Андрій Волошин: поезії
14:45 Юрій Ноєвий: поезії
15:00 Театр Марії Сторожицької: вистава «Поезія Війни»
16:00 Арсеній Білодуб: Поетичний сектор «Голос Крові»
16:15 Дмитро Савченко: презентація книги «Заколот»
17:00 Завершення програми літературної сцени

ГОЛОВНА СЦЕНА:

17:00 – 17:30 EVIL BARBER
17:45 – 18:15 OUTER SPACE
18:30– 19:15 M8L8TX
19:30 – 20:15 HELL:ON
20:30 – 21:15 ZATOCHKA
21:30 – 22:15 CONQUEST
22:15 – 22:30 ОЛЕКСА БИК
22:30 – 23:30 СОКИРА ПЕРУНА
23:45 – 01:00 NOKTURNAL MORTUM
01:00 – 02:00 Документальний фільм Тетяни Гузик «БАТЯ»
02:00 – 03:00 показ фільму «ДОБРОВОЛЬЦІ БОЖОЇ ЧОТИ»

11 вересня, Неділя

МАЛА СЦЕНА:

12:00 Максим Солодовник: поезії «На східному фронті»
12:30 Олексій Даричевський: вистава «Кордон і відстані»
14:00 Сергій Солопай: актор Поетичний сектор «Голос Крові»
14:30 «Театр на Двох»: вистава «Хто Крайній»
15:30 Андрій Середа: актор Поетичний сектор «Голос Крові»
16:00 Завершення програми літературної сцени

ГОЛОВНА СЦЕНА:

16:00 – 16:30 ЗАЛІЗНИЙ ХРЕСТ
16:45 – 17:25 METAL WORKS
17:40 – 18:20 ДРУЖЕ МУЗИКО
18:35 – 19:15 АНТИТІЛА
19:15 – 20:00 РУТЕНІЯ
20:15 – 20:45 @ТРАКТОР
21:00 – 22:00 РОЛЛІКС
22:15 – 00:00 КОМУ ВНИЗ
01:00 – 02:00 показ фільму «КОЛИ Я МОВЧУ»

 

 

comments powered by Disqus