Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 20 Oct 2013, 13:15:00
Acidcell -  швейцарський коктейль музичних стилів

Acidcell - швейцарський коктейль музичних стилів

17 жовтня група Acidcell приєдналася до компанії Metal Knights European Tour 2013! Acidcell, так само як і група Crossholder (Угорщина), будуть в Румунії та Україні розігрівати публіку перед Tim «Ripper» Owens (ex-Judas Priest). В Румунії відбудуться виступи в п'яти містах, а в Україні, починаючи з 22 жовтня, в дев'яти.

Metal Knights European Tour 2013

Acidcell - це молода група з міста Цюрих, Швейцарія. Її історія бере початок з 2008 року. Acidcell швидко розвивалася до рівня серйозної групи завдяки професійному співробітництву декількох творчих особистостей.

Acidcell -  швейцарський коктейль музичних стилів

У 2009 році, з приходом Ентоні де Анджеліс (Anthony de Angelis), група була переформатована і всі сили та увага були зосереджені на виробництві нового альбому. Поштовхом була позитивна реакція на демо, як в Швейцарії, так і за кордоном. Ентоні де Анджеліс (екс-вокаліст Godiva), Майкл Бузек (Michael Buzek) (гітарист і електронщик Live-Acts) і Будда Крейвен (Buddha Craven) (екс-барабанщик The Sith і Neardistance) усамітнилися на п'ять місяців від їх соціального світу, щоб писати пісні і закласти основу для виробництва всього альбому за закритими дверима. Відмова від довгих дискусій та об'єднані навички дозволили музикантам реалізувати свої музичні ідеї, які виросли і дозріли в їхніх умах до хорошого рівня пісень.

Інструментальні компоненти записані і спродюсовані у квітні 2010 року Дейвом Сноу (Dave Snow) на студії Sourmash в Швейцарії, а вокальні партії були записані в наступному місяці з Хийли Хийлесмаа (Hiili Hiilesmaa) (HIM, The 69 Eyes, Apocalyptica, Lordi, Moonspell, Negative та інші) у Фінляндії.

Альбом отримав свої останні штрихи в знаменитій студіїї Warehouse у Ванкувері, (Канада), де зводив його Mike Fraser (хороший друг Дейва Сноу, продюсер AC/DC, Aerosmith, Metallica, Joe Satriani та інші).

Остаточним мастерінгом займався Ayan Adam в студії Gateway в Портленді, штат Орегон (США).

Через дев'ять місяців, Acidcell досягла своєї мети з альбомом, який знаходить баланс між аналоговими та електронними звуками, але звучить, як одне ціле.

Влітку 2012 року на місце бас-гітариста був запрошений Мартін Лузіо (Martin Luzio) (ex-Beauty of Gemina).

Терпіння окупилося в серпні, коли знайшли довгострокового партнера, ним став німецький лейбл Echozone. І 26 жовтня 2012 року Acidcell випустили свій дебютний альбом «Feelin Doom», через два роки від початку запису. «Feelin Doom» відображає увесь той творчий процес, розміром більш ніж у один рік, всієї великої команди майстрів музичного цеху. Альбом демонструє вражаючу якість. Переконує важкими гітарними рифами і забійними ритмами, з замісом чудових готичних нот. Музика супроводжується осмисленими текстами на такі теми, як бажання, гнів, ізоляція тощо.

Acidcell створили свій власний саунд, грають свою власну дику суміш з металу, індастріалу, готики та електро.

(с) Руслан Мелещенко

Tim «Ripper» Owens + Acidel (Швейцарія), Crosholder (Угорщина) у київським залі «Метрополь»

31 жовтня 2013 о 20:00

Tim «Ripper» Owens + Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина)

Метрополь, вул. Прорізна, 8

Вхід: 200 грн

Подія на Facebook

 

 

comments powered by Disqus