Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 23 Sep 2013, 13:15:00
Crossholder - викладачі історії середньовіччя

Crossholder - викладачі історії середньовіччя

В рамках Евротуру Tim «Ripper» Owens «Metal Knights 2013» в якості підтримки, на весь час гастролей, виступає група Crossholder.

Crossholder - викладачі історії середньовіччя

Група була заснована 10-го квітня 2008 року в Будапешті, Угорщина. Склад: Nahi Istvan Nachladal - вокал, Gergely Szavai - гітари, Sasvari Ferenc-гітари, Mihaly Dzsanda - гітари, Guzu Janos Gondosch - бас, David Deli - барабани.

Crossholder є класична хеві-метал група, робота якої базується на концептуальному проекті. Матеріал старого проекту Guzu (Janos Gondosch, бас-гітарист і лідер групи) припадав пилом з 1992 року, який повинен був надати свої ідеї іншим. І одного разу всі ці, без винятку, ідеї взялись реалізувати в групі під назвою Crossholder.

Проект являє собою цілий план, який складається з новел і музичної візуалізації.

До кінця 2008 року Guzu закінчив свій роман, 292 сторінки, під назвою "Crossholder, in Captivity of Time" ("Crossholder - В полоні часу").

Кожна глава роману, яких 13, починається зі слів пісні. Також до кожної глави є ілюстрація.

На концертах пісні виконуються таким чином, що ті, хто слухає пісні від початку до кінця можуть почути і побачити зв'язну розповідь про Crossholder'а, який приїжджає в середньовіччя з майбутнього, та встановлює порядок тамплієрів.

Crossholder: "Тільки ті, хто прийшов на концерт Crossholder, дійсно можуть зрозуміти історію!"

Crossholder вже має дебютний альбом "Crossholder, in Captivity of Time".

Цікавим моментом є те, що альбом немає пауз між піснями, тільки звукові ефекти і шуми битви.

Вперше, дійсно сильний момент у кар'єрі групи на міжнародній сцені був 5 березня 2010 року, коли вони були розігріваючою групою для Tim Ripper Owens на його сольному концерті в Угорщині, в клубі Crazy Mama, Будапешт.

Після цього справи команди пішли стрімко вгору. Було кілька успішних турів, а також виступів в компанії груп висшого дівізіону.

На даний момент, Crossholder є добре відомою групою в Україні. Вони були вже три рази в Україні в період між 2011 і 2012 роками. Третього разу (2012.07.26) Crossholder були хедлайнером в перший день фестивалю "KKKTF" (KKKTF – Закарпатський Музичний Мистецький Танцювальний Фетиваль (ЗММТФ)), одиному з найбільших фестивалів в Україні (с. Пийтерфолво (Петрово), Виноградівський р-н) виступили перед дуже великим і гучним натовпом.

Ось відео, не дуже гарної якості, але ви можете побачити і відчути атмосферу шоу:

Група пишається своїми фанатами, їх називають "Crossholder Army". Фанати є по всьому світу:Таїланд, Україна, Росія, Швеція, Швейцарія, Румунія, Великобританія, США, Хорватії і т.д. і звичайно Угорщина!

Facebook сайт "Crossholder армії": facebook.com/groups/crossholder.

Останній концерт Crossholder у клубі Crazy Mama в Будапешті також був в підтримку Tim "Ripper" Owens!

Промо-відео виробництва Guzu:

На даний момент Crossholder працює над другим концептуальним альбомом "Crossholder, Storm of Crises".

(с) Руслан Мелещенко

Tim «Ripper» Owens + Acidel (Швейцарія), Crosholder (Угорщина) у київським залі «Метрополь»

31 жовтня 2013 о 20:00

Tim «Ripper» Owens + Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина)

Метрополь, вул. Прорізна, 8

Вхід: 200 грн

Подія на Facebook

 

 

comments powered by Disqus