Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 24 Mar 2014, 19:42:00
Keith Dunn (Кіт Данн) в Києві!

Keith Dunn (Кіт Данн) в Києві!

17 квітня о 21-00 у блюз клубі Big Fish відбудеться єдиний в українському турі спільний концерт Кіта Данна та українського колективу Same Old Story Blues Band.

Кіт Данн (Keith Dunn) - виконавець блюзу і соул, грає на губній гармоніці, продюсер і автор пісень. Він народився в Бостоні (США). В даний час проживає в Нідерландах. Є засновником лейблу DeeTone Records. Кіт Данн є одним з небагатьох виконавців у світі, який проводить сольні концерти на губній гармошці, імітуючи гру цілого бенду - поєднуючи губну гармоніку, ритм-секцію і вокал. Вся сила голосу і губної гармоніки цього музиканта - в ритмах дельти Міссісіпі. Він бере участь у престижних європейських і американських фестивалях, гастролюючи з різними складами, найчастіше з International Blues Band і з групою відомого луїзіанського блюзмена Біг Джека Джонсона, часом грає з гітаристом Дюком Робілардом, зіркою американського блюзу. У Данна 30-річний досвід виконання блюзу. У його минулому - учнівство у таких великих, як Літтл Уолтер, Джимі Роджерс, Біг Мама Торнтон. Найбільш відомий альбом Кіта Данна Alone With The Blues ("один на один з блюзом"), записаний в 1998 році, побудований на авторському матеріалі і являє звучання двох інструментів - голоса і гармоніки. Цей альбом - унікальний запис в історії блюзу, він отримав схвальні рецензії таких авторитетних видань, як Living Blues (США), Blues and Rhythm (Англія), Soul Bag (Франція). Дві пісні з альбому "Strange Things Are Happening" і "Need To Make A Dollar" отримали композиторські нагороди. Кіт є офіційним представником гармонік фірми Hohner, дає майстер класи на найбільших світових фестивалях губної гармоніки. Кіт Данн привозить в Україну музику, що не піддається впливу часу і місця - американський блюз, пристрасний і мудрий одночасно.

Подія на Facebook

17 квітня о 21-00 у блюз клубі Big Fish відбудеться єдиний в українському турі спільний концерт Кіта Данна та українського колективу Same Old Story Blues Band

 

 

comments powered by Disqus