Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 14 Sep 2013, 05:42:00
Tim «Ripper» Owens - музикант і ресторатор

Tim «Ripper» Owens - музикант і ресторатор

13 вересня виповнилося 46 років Тіму Ріппер Оуенсу (Tim «Ripper» Owens)!

Екс-вокаліст Judas Priest, Iced Earth, голос групи Інгві Мальмстіна (Yngwie Malmsteen), Winter's Bane, HAIL!, Beyond Fear, Brainicide, Charred Walls Of The Damned, Dio Disciples, SoulSpell, Wolfpakk та інших проектів. Це все про Тіма «Риппера» Оуенса, людини з вкрай неабиякими вокальними даними. Тепер до всього цього можна додати епітет «ресторатор».

Після недавнього закриття «Ripper Owens Tap House», «рок-спорт-закусочної» у місті Екрон, штат Огайо, співвласником якої був Тім «Ріппер» Оуенс, нещодавно відкрив новий ресторан і концертний майданчик. Заклад, який носить назву «Ripper's Rock House», має більш просторе приміщення, більш якісний звук, відмінне обслуговування, автентичну атмосферу рок-н-ролу та спорту і нові цікаві страви в меню. Втім, у меню залишаються і багато популярних страв колишнього закладу, таких як піца і бургери. Але на додаток меню розширене за рахунок нових найменувань, - ще понад 30 страв, рецепти яких Ріппер привіз з гастролей по світу.

Новим партнером Тіма є місцевий бізнесмен Міка Постен (Micah Posten), власник і директор компанії Impact Landscaping. Їх спільна мета - розкрутити в регіоні цей концертний зал до належної якості, в якому будуть виступати як місцеві виконавці, так і численні друзі Тіма, відомі на всю країну.

«У робочі дні ми - ресторан, а по вихідних - рок-майданчик», - повідомив Тім виданню Beacon Journal. - «Я хочу, щоб кожен місяць у нас виступала зірка національного масштабу. Сам я теж планую там часто грати!»

Відмінності нової ресторації від старої не обмежаться адресою і меню. Щоб уникнути плутанини, Тім і Міка також вирішили змінити назву закладу.

Тім, до речі, далеко не єдиний металіст, який відкрив свій ресторан. Згадаймо Стіва Харріса і Ніко Макбрейна з Iron Maiden із закладами Eddy's і Rock-N-Roll Ribs відповідно, Мауріціо Іаконо з Kataklysm і його піцерію Albano's Pizza, другого вокаліста Van Halen Семмі Хагар і його гриль-бар HMSHost, ресторан Cooperstown Еліса Купера і, звичайно ж, стриптиз-бари Вінні Пола. І це лише найвідоміші приклади.

Тім готовий і надалі годувати народ чимось ще смачним, крім власної музики. Ось тут можна ознайомитись з меню: rippersrockhouse.com.

Побажаємо Тіму здоров'я і сил, успіхів в творчості і ресторанній справі.

З Днем Народження тебе, Tim «Ripper» Owens!

(с) Руслан Мелещенко

 

 

comments powered by Disqus