Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 05 Sep 2013, 02:31:00
Тім Ріппер потрапив до групи своєї мрії, щоб змінити в ній свого кумира

Тім Ріппер потрапив до групи своєї мрії, щоб змінити в ній свого кумира

Tim Ripper Owens + Acidcell, Crossholder в Києві відбудеться 31 Жовтня 2013 в 20:00. Ви можете легко замовити і придбати квитки на концерт оплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через Інтернет - банківською картою VISA / MasterCard або WebMoney, готівкою - через платіжні термінали або кур'єру, якщо замовите квиток з доставкою.

31 жовтня 2013 о 20:00 в залі «Метрополь», вул. Прорізна, 8, Київ, відбудеться концерт за участю Тіма Ріппера Оуенса (Tim Ripper Owens). Також, в якості розігріву виступлять Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина).

Тім Ріппер потрапив до групи своєї мрії, щоб змінити в ній свого кумира

Історія Тіма Ріппера була красивою і безхмарною: він потрапив до групи своєї мрії, щоб змінити в ній свого кумира. Це було 17 років тому...

Починав Тім Оуенс у місті Акрон (штат Огайо, США) в маловідомих групах Brainicide і Winter's Bane. Пізніше був солістом British Steel - групи, що грає кавери Judas Priest. Оуенс володів потужним широким вокальним діапазоном, а також хорошими знаннями репертуару Judas Priest.

Коли дві подруги барабанщика Judas Priest Скотта Тревіса побачили виступ Оуенса, то були настільки вражені, що тут же зв'язалися з Тревісом. Вокаліст Judas Priest, Роб Хелфорд пішов за кілька років до того і зайнявся сольною кар'єрою, і тепер група шукала йому заміну. Оуенс вилетів до Англії, пройшов прослуховування і фактично за одну ніч з вокаліста триб'ют-групи перетворився на фронтмена тієї самої команди, яку він обожнював - однієї з найбільш шанованих груп в історії металу.

Ця подія стала великою несподіванкою для всіх. Немає іншого такого вокаліста в історії Heavy Metal, якому довелося зайняти таке круте місце, як це зробив Ripper Owens, замінюючи Rob'а Halford'а в Judas Priest. Halford був металевим Богом, а Owens був невідомим співаком. Саме в Judas Priest Тім Оуенс почав використовувати псевдонім «Ripper», узятий від назви пісні групи: «The Ripper» (у ній співається про Джека-Різника).

Про дивовижні повороти у долі музиканта дізналися і в Голлівуді. І його популярність ще більш виросла після виходу фільму «Рок-зірка», який був знятий за мотивами кар'єри Ріппера. Хоча загальний сюжет фільму відповідає реальним подіям, Judas Priest від фільму відхрестилися, після того як вони були позбавлені свободи творчості у створенні сценарію тощо.

Незважаючи на численні чутки, що Хелфорд возз'єднається з Judas Priest, Оуенс записав з героями дитинства два студійних альбома, а також два концертні альбома і DVD-реліз. Judas Priest возз'єдналися з Робом Хелфордом в 2003 році.

Тім Ріппер почав співпрацю з Iced Earth (2003-2007), записав два студійних альбома. Далі приділив увагу двом сольним проектам Beyond Fear; Tim «Ripper» Owens (по одному студійному альбому). Паралельно з роботою в своїй групі, Ріппер вступив до складу сольного проекту гітариста Yngwie Malmsteen'а (2008-2012), записав два студійних альбома. Крім того Він регулярно гастролює з такими групами, як HAIL! і Charred Walls of the Damned (обидва проекти - супергрупи)? Dio Disciples тощо. Учасник нових частин метал-опер Avantasia і Soulspell...

Бурхлива кар'єра, протягом якої його двічі замінювали людьми, яким він приходив на зміну, що є у своєму роді унікальним досягненням. Тім «Ripper» Owens, без сумніву, є одним з найсильніших метал-вокалістів останні сімнадцять років.

(с) Руслан Мелещенко

Tim «Ripper» Owens + Acidel (Швейцарія), Crosholder (Угорщина) у київським залі «Метрополь»

31 жовтня 2013 о 20:00

Tim «Ripper» Owens + Acidcell (Швейцарія), Crossholder (Угорщина)

Метрополь, вул. Прорізна, 8

Вхід: 200 грн

Подія на Facebook

 

 

comments powered by Disqus