Blues club BIG FISH
 
Надруковано: 31 Aug 2014, 02:44:00
З вересня по листопад в ROUTE 66 відбудеться II Всеукраїнський Клубний Фестиваль кавер-бендів

З вересня по листопад в ROUTE 66 відбудеться II Всеукраїнський Клубний Фестиваль кавер-бендів

У вересні стартує II Всеукраїнський Клубний Фестиваль українських кавер-бендів. Фестиваль пройде на сцені Bike rock-n-roll club «Route66» (Київ, пр. Глушкова 11, т.067 2398977 route66.com.ua).

Метою цього фестивалю є виявлення, дійсно, цікавих творчих груп. Для цього журі буде насамперед звертати увагу на оригінальне (у власній інтерпретації) виконання відомих музичних творів українських, російських чи західних виконавців.

Завдання організаторів привернути увагу до груп, які цікаві для клубів, корпоративів, вечірок та інших свят. Для цього будуть запрошені арт-директори найвідоміших київських клубів.

Тема композиції і образ визначаються учасниками самостійно. Кожен колектив створює свою конкурсну роботу як завершений образ, відповідно до обраної теми, що вкрай вітається. Бажано використання сценічних костюмів та образів.

Учасники можуть виконувати пісні на будь-якій мові.

Всі аранжування повинні бути авторськими. Власні пісні не приймають участі у фестивальній програмі.

Виконання програми може здійснюватися як в «живу», так і під «мінус» (записаний саме вашої групою).

В рамках Фестивалю затверджені наступні критерії, за якими кожній групі будуть виставлятися бали за 10-ти бальною шкалою:

  1. Краще авторське аранжування пісень
  2. Краща інтерактивна програма. Артистизм
  3. Грув

Відбір відбуватиметься в два етапи. Попередній. З вересня по листопад 2014 року - по вівторках і середах буде прослуховування груп. Потім фінальна частина фестивалю.

  • 21.11.2014 - 1-й півфінал
  • 22.11.2014 - 2-й півфінал
  • 30.11.2014 - фінал

 

 

comments powered by Disqus