Animals' Session. Beautiful World

165 грн.

Як новий
CD, Album
2011
Not On Label (Self-released)
Ukraine
шт.

 

 Історія рок-гурту Animals' Session розпочалась у серпні 2001 року в місті Миколаєві зі знайомства її засновників Дениса Ткача (гітара) та Миколи Усатого (бас-гітара). Їх об'єднало бажання продовжити музичні традиції 60-70-х років. Стиль гурту, який існував спочатку як суто домашній проект, скоріше можна було віднести до класичного року з елементами блюзу.

Свої перші інструментальні композиції з використанням конкретної музики (musique concrète) хлопці присвячували різним тваринам (звідси назва студійних сесій – «Animals») та явищам природи. Записи триб'ют-пісень кількох культових музикантів 70-х років були для них зверненням до «коріння», спробою осягнути суть рок-музики. Наприкінці того ж 2001 року в групі з'явився вокаліст Віктор Росинський, за участю якого завершився запис дебютного альбому "Stay Tuned", а у 2002 році Animals' Session записали альбом «Session II».

Наступним був «ObSession» (2003). Після його презентації легендарний миколаєвський музикант Володимир Макаровський познайомив хлопців зі своєю дочкою Олександрою. Вражені її вокалом музиканти одностайно вирішили, що співати у гурті має саме вона. Віктор Росинський пішов з Animals' Session заради сольної творчості (але й досі лишається їм добрим другом). У 2004 році оновлене тріо записало наступний альбом «Ruins of Babylon». Це була перша по-справжньому зріла робота, яка з вокалом Олександри Макаровської набула цілісності та нового виміру чуттєвості.

Стрімкий злет почався рік потому, коли до них приєднався барабанщик Олексій Молчанов, та Animals' Session нарешті отримали можливість повноцінно виступати наживо. У такому складі гурт записав свій п'ятий альбом "Searching For the Sun" (2006), який (так само, як і попередній) було визнано кращим на місцевому рок-фестивалі «Обойма». Услід посипались нагороди: «Кращій бас-гітарист», «Кращій барабанщик», «Кращій вокал», «Кращій гурт», «Відкриття року». Згодом миколаївський рок-клуб визнав колектив «Відкриттям десятиріччя».

У 2007-му Animals' Session переїхали у столицю, де поринули у бурхливе клубне життя і одразу заробили репутацію якісної «олдскульної» рок-банди. Протягом чотирьох років музиканти відточували виконавську майстерність, штурмуючи слухачів кіловатами своєї «тваринної» енергії у клубах та на фестивалях просто неба, на міжнародних конкурсах та байкарських зльотах, щоразу зустрічаючи нових людей поруч із старими знайомими. Підсумком цих численних подорожей, нових вражень, творчих пошуків та експериментів стала нова платівка "Beautiful World", у записі якої взяли участь музиканти не тільки з України, але й з Великої Британії та Канади. «Ми звикли записувати музику власними силами,» - зізнаються учасники гурту - «нас приємно здивувало те, як багато людей взяло участь у цьому просто через інтерес до того, що ми робимо. Завдяки всім цим людям, альбом вийшов не схожим на жодну з наших попередніх робіт». Створення "Beautiful World" стало переусвідомленням не тільки матеріалу та саунду гурту, але й світобачення музикантів у цілому. «Цей альбом про світ, в якому ми живемо, з усіма його катастрофами, з безглуздою жорстокістю нашої цивілізації. Але він тією ж мірою сповнений прекрасним – треба лише не лінуватися помічати це. Нам справді є що берегти і за що боротись. Про це ми й співаємо».