Працюємо без свят і вихідних! Жителі Києва можуть отримати замовлення вже в день його оформлення. Клієнти з інших міст України можуть отримати замовлення протягом 1-5 днів, в залежності від місцезнаходження населеного пункту і обраного способу доставки.

Самовивіз

Микільська Борщагівка, кінцева зупинка трамваю № 3. Щодня з 7:00 до 23:30.

Кур'єрська доставка по Києву

Вартість кур'єрської доставки становить 60 грн. Доставка здійснюється щодня з 7:00 до 22:00.

Доставка по Україні та Київській області

«Нова пошта»

Вартість доставки товарів за тарифами «Нова пошта». Замовлення, які оформлені до 17:00, доставляються в пункт самовивозу протягом 1 дня. Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нова пошта» протягом 5 робочих днів, включаючи день, коли він повинен був бути забраний одержувачем. Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.

Повний перелік відділень, адреси і телефони Ви можете дізнатися, відвідавши сайт «Нова пошта».

Відстежити стан вашого замовлення можна тут.

Укрпошта

Вартість доставки товарів за тарифами «Укрпошти». Доставка сплачується покупцем. Замовлення буде доставлене у відділення Укрпошта протягом 1-3 днів.

Зверніть увагу: Доставка завжди платна й відбувається тільки за 100% попередньої оплати.

Міжнародна доставка (Укрпошта)

Доставляємо в будь-яку країну світу. Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально, враховуючи країну доставки, вагу, габарити та крихкість посилки. Терміни доставки індивідуальні для кожної країни – від 6 до 24 днів. Оплата можлива тільки онлайн – за допомогою банківських карт VISA/MasterCard. Відстежити своє замовлення за номером можна за посиланням.

Зверніть увагу: Доставка завжди платна й відбувається тільки за 100% попередньої оплати.