CD, DVD, Audio & Video Cassette

Абсолютно новийТовар, який ніколи не відкривався і не витягувався з герметичної упаковки виробника. Товар в оригінальній упаковці.Як новий


Товар, який виглядає так, як ніби він тільки що був витягнутий з плівкової упаковки. Видимі сліди зносу відсутні, всі поверхні товару без дефектів і пошкоджень.Дуже хорошийТовар, що був у вжитку, який знаходиться в дуже хорошому стані. Відсутні пошкодження футляра або оболонки товару, потертості, подряпини, тріщини і виїмки. Обкладинка і листок з анотацією додаються. Коробка CD/DVD додається. Зубці тримача дисків не пошкоджені. Мінімальні сліди зносу зовнішньої частини товару. Без дефектних ділянок на CD/DVD.ХорошийТовар був у вжитку, але знаходиться в хорошому стані. Незначні пошкодження футляра, включаючи потертості або тріщини, або оболонки товару, включаючи потертості, подряпини або тріщини. Обкладинка CD і листок з анотацією додаються. До CD/DVD додається коробка. Без дефектних ділянок на CD/DVD.

ЗадовільнийТовар з видимим або значним зносом, але все ще в робочому стані. Коробка CD/DVD може бути з надривами або проколами. Диск подряпаний - але слухати можна!

Книги, журналы, газеты etc

Абсолютно новий

Нова, непрочитана, невикористана книга в відмінному стані без відсутніх або пошкоджених сторінок.

Як новий

Книга, яка виглядає новою, але була у вжитку. На обкладинці немає видимих слідів зносу, книга в твердій палітурці обгорнута в суперобкладинку (якщо є). Немає відсутніх або пошкоджених сторінок, загинів або надривів, а також підкреслень і виділень в тексті або написів на полях. На внутрішній стороні обкладинки можуть бути дуже незначні розпізнавальні знаки. Абсолютно незначні сліди зносу.

Дуже хороший

Книга, яка не виглядає новою, була у вжитку, але знаходиться у відмінному стані. Видимих пошкоджень обкладинки відсутні, книга в твердій палітурці обгорнута в суперобкладинку (якщо є). Немає відсутніх або пошкоджених сторінок, загинів або надривів, а також підкреслень і виділень в тексті або написів на полях. На внутрішній стороні обкладинки можуть бути дуже незначні розпізнавальні знаки. Абсолютно незначні сліди зносу.

Хороший

Книга, яка була у вжитку, але знаходиться в хорошому стані. Дуже незначні пошкодження обкладинки, в тому числі потертості, але без проколів або надривів. Книга в твердій палітурці може не бути загорнута в суперобкладинку. Мінімальні сліди зносу на палітурці. Більшість сторінок без пошкоджень, з незначною кількістю згинів або надривів і підкреслень олівцем, без виділень в тексті і написів на полях. Відсутніх сторінок немає. Див. Докладні характеристики товару і опис його недоліків в оголошенні продавця.


Задовільний

Книга з видимими слідами зносу. Можуть бути присутніми незначні пошкодження обкладинки, що не порушують її цілісність. Можуть бути присутніми мінімальні пошкодження палітурки, що не порушують його цілісність. У книзі можуть бути написи на полях, виділення і підкреслення в тексті, але немає відсутніх сторінок і інших пошкоджень, які могли б негативно позначитися на читання або розумінні тексту.  Див. Докладні характеристики товару і опис його недоліків в оголошенні продавця.

Таблиця оцінки стану вінілових платівок:

  • SS - Still Sealed - Нерозпакована вінілова платівка.
  • M - Mint - Ідеально збережена, "нульова" платівка: абсолютно чиста поверхня, конверт без зламів і інших дефектів. Можливо не програвалась.
  • NM - Near Mint - Платівку програвали 1-3 рази. Чиста поверхня, конверт без дефектів.
  • EX - Excellent - Прекрасно збережена, програвалась кілька разів, платівка + конверт без видимих дефектів.
  • VG - Very Good - Дуже добре збережена, програвалась, незначні видимі дефекти на поверхні платівки та при прослуховуванні, можливі незначні дефекти на конверті.
  • G - Good - Добре збережена, помітні дефекти на поверхні пластинки, при прослуховуванні можна  почути ефект "пісочку", легкі клацання і потріскування, на конверті можуть бути значні дефекти і пошкодження, що дозволяють, однак, розібрати основну надруковану на ньому інформацію.
  • F - Fair - Посередньо - велика кількість дефектів на поверхні, при прослуховуванні сильний тріск, на конверті можуть бути сильні розриви і діри.

Предмети колекціонування, вироби ручної роботи, іграшки та хобі

Абсолютно новийАбсолютно новий, невикористаний, Невідкритий, неушкоджений товар (включаючи товари, виготовлені вручну).  Див. Оголошення продавця про товар для отримання повної інформації.

Б/у

Товар, який вже використовували раніше.  Див. Докладні характеристики товару і опис його недоліків в оголошенні продавця.