Dropkick Murphys. Summer Tour 2012

336 грн.

Дуже хороший
Футболка
2012
Fruit of the Loom
Morocco

 

Dropkick Murphys — кельтський панк-роковий гурт із американського міста Квінсі, Массачусетс. Гурту притаманні швидкі та мелодійні композиції, в яких досить часто можна почути такі інструменти, як шотландську волинку, банджо, вісл чи мандоліну. Музиканти у своїй творчості також використовують народні ірландські мелодії.

Гурт був заснований в 1996 році Майком Макколганом, Кеном Кейсі та Ріком Бартоном в Бостоні, Массачусетс. На творчість гурту вплинули такі гурти, як The Clash, The Pogues, AC/DC, Swingin' Utters та Stiff Little Fingers. Пісні гурту популярні серед багатьох соціальних рухів, громадських організацій та різних субкультур. Протягом творчого шляху склад гурту неодноразово змінювався. Колишніми учасниками Dropkick Murphys були сформовані інші відомі гурти.

Всі учасники Dropkick Murphys шанують культурні та історичні традиції ірландського народу. Колектив щорічно виступає в Бостоні на національному святі Дні святого Патрика.

Деякі пісні гурту стали популярними в спортивному середовищі, зокрема серед хокейних та бейсбольних клубів, та часто звучать під час проведення домашніх матчів та чемпіонатів.