Eat Me Tiger. From the underground

0 грн.

45 грн.

Хороший
CDr
2007
Not On Label (Self-released)
Ukraine

 

Вони з'явилися там, де ніхто й не очікував. Вони грають музику настільки просту і свіжу, яку лише зрідка почуєш в наші дні. Тим не менш і всупереч всьому, ось вони - Ніколас (вокал, гітара), АлексЗандер (бас, бек-вокал і клавішні) та Макс (ударні) - трійко парубків, котрим лише трохи за двадцять і котрі і є Eat Me Tiger.

Вони починали ще у школі в одному зі спальних районів Києва, а тепер вони готові заповнити світ своєю музикою.

Чому Eat Me Tiger?

"Бо ми хочемо, аби саме це кричали люди після того, як вони послухають нашу музику" - кажуть вони із посмішкою.

Тріо зібралося в далекому 1999 і було одним з багатьох україномовних колективів, що вибухали того часу як частина українського культурного відродження. На гребені цієї хвилі гурт під назвою "Помаранч" приймала участь у всіх великих українських музичних фестивалях, включно з "Таврійськими Іграми" та "Перлинами Сезону", де у 2003 році вони стали "Кращим рок-гуртом". Оголошені "відкриттям року", Помаранч активно гастролювали Україною, і майбутнє здавалося веселковим.

Погані новини прийшли разом з "Помаранчевою революцією", яка спалахнула наприкінці 2004 року: з назвою "Помаранч" гурт став прямо асоціюватися з політичним блоком Віктора Ющенка. Після чисельних спроб позбавитись цього штампу, вже навіть після випуску дебютного альбому, колектив був вимушений визнати, що все прийдеться почати з чистого аркушу. В результаті навесні 2006 року з'явився абсолютно новий гурт Eat Me Tiger. "Тепер я розумію, що все було так, як і мало бути", каже Макс. "І я впевнений, що, ставши Eat Me Tiger, ми нарешті відпустили своїх демонів та припинили затискати нашу музику в різні формати і дотримуватись бузглуздих правил." З абсолютно іншим звучанням і англомовними текстами гурт більше не дотримується якихось культурних або етнічних меж, створюючи музику, яку б слухали люди на всіх континентах. Ніколас каже: "Ми від самого початку намагаємось вийти на світову сцену. Адже музика - це універсальна мова, і історія бачила багацько гуртів та виконавців, не англомовних за походженням, які здобували світове визнання."

Першим кроком до втілення цієї завзятої амбіції в життя було видання Eat Me Tiger дебютного синглу "From the underground" з відеокліпом у грудні 2006 року. На американській інтернет-радіостанції TheBeat.fm пісня "From the underground" досягла 4 позиції в міжнародному хіт-параді Top 40. Бажаючи давати своїм прихильникам ще і ще, у вересні 2007 року Eat Me Tiger видають максі-сингл "From the underground", який складається з п'яти треків. За підтримки інтернет промо-кампанії, цей сингл розповсюджується через офіційну веб-сторінку гурту на всесвітньому порталі MySpace.

© umka.com