КОМУ ВНИЗ 1990

1 400 грн.

Абсолютно новий
Футболка
2023
JUL — український бренд одягу
Ukraine
шт.

 

Футболка унісекс зі щільної тканини. Повномірна. 100% бавовна. Виріб виготовлений з натуральної тканини та при пранні можлива усадка на розмір.

  • — Машинне прання за температури 40°С із коротким циклом віджиму
  • — Прасувати за температури 110°С
  • — Рекомендуємо прасувати виріб зі зворотньої сторони
  • — Не відбілювати
  • — Хімчистка та барабанне сушіння заборонені

Рекомендуємо використовувати програми прання з низькою температурою води та з делікатним віджимом. Завдяки даному догляду виріб збереже колір, форму та структуру тканини. Додатково, для виробів з бавовни допустима незначна усадка при машинному пранні.

JUL — український бренд одягу

Ми абсолютно впевнені, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка. Без цього твердження неможлива наша місія: ми прагнемо, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України, незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя.

Кожного дня на своєму виробництві ми займаємося створенням одягу високої якості пошиву та пропонуємо його нашим клієнтам за прийнятною ціною. Пошук балансу першого та другого захоплює нас не менше, ніж робота над креативною складовою кожної колекції.

Наша команда постійно в пошуку свіжих ідей для створення актуального одягу сезону. Ми регулярно випускаємо нові колекції з лімітованим тиражем, а також сезонні та тематичні дропи. Крім того, ми маємо постійні лінійки спортивного одягу, деніму, виробів з кашеміру та трикотажу.

Ми в JUL адаптуємо модні тренди до реального життя, до будь-яких ситуацій та потреб. Ми прагнемо аби кожна наша колекція стала основою базового гардеробу та була відповіддю на ваше питання «що вдягнути?». Наша мова дизайну — проста та лаконічна, і водночас — самобутня та захоплива. Всі наші вироби підкреслюють позачасовість, а не миттєву актуальність.

Засновницею та креативним директором бренду є Юлія Логвін.

Всі речі від JUL створюються в Україні та з любов'ю до наших жінок.