The Vibrators. New Zealand/Australia Tour: June 2010

300 грн.

Дуже хороший
Футболка
2010
Not On Label (Self-released)
Bangladesh
шт.

 

The Vibrators — британський панк-рок гурт. Утворений в лютому 1976 року в Лондоні. До складу гурту ввійшли: Нокс (Knox), справжнє ім'я Йен Карнохен (Ian Carnochan) — вокал, гітара, клавішні; Джон Елліс (John Ellis) — вокал, гітара; Пет Колліер (Pat Collier) — бас, вокал та Едді (Eddie), справжнє ім'я Джонатан Едвардс (Jonathan Edwards) — ударні.

Початок діяльності цієї формації пов'язаний з рухом панк-року. The Vibrators пропонували не дуже складні мелодійні композиції, у яких проте була характерна для панку агресія і потворність. У вересні 1976 року група виступила на лондонському панк-роковому фестивалі, який проходив у «100 Club», де супроводжувала гітариста Кріса Спеддінга. Дебютний альбом Pure Mania захоплював свіжістю матеріалу, однак це не переконало музикантів у можливості подальшої співпраці. Гурт розпався і повернувся на музичний ринок лише 1978 року з лонгплеєм V2, на якому замість Колліера виступив Гейрі Тіббс (Gary Tibbs) — майбутній басист Roxy Music.

1980 року після появи ретроспективного альбому Batteries Included учасники The Vibrators знову вирішили влаштувати собі відпустку, яка тривала два роки. У цей період Елліс співпрацював з Пітером Хемліллом. 1982 року The Vibrators повернулись на сцену як квартет: Нокс, Елліс, Колліер та Едді, який запропонував лонгплей Guilty. Відтоді гурт майже регулярно записував нові альбоми, однак постійно відбувались зміни у його складі. Внаслідок цього 1988 року представниками оригінального складу групи залишились лише Нокс та Едді.