Закохані у Київ, альманах короткометражних фільмів

0 грн.

Абсолютно новий
DVD-Video
2011
Астра
Ukraine

 

«Закохані у Київ» - альманах короткометражних фільмів за аналогією з проектами «Париж, я тебе люблю», «Нью-Йорк, я тебе люблю». Альманах буде складатися з 8 коротких метрів молодих українських режисерів. Автори мають намір показати українську столицю очима її закоханих мешканців.

Кіностудія / кінокомпанія: inQ Продакшн Студія
Режисери: Ілля Власов, Денис Гамзінов, Артем Семакін, Ольга Гібелінда, Тарас Ткаченко, Олег Борщевський, Валерій Бебко
Актори: Ада Роговцева, Даша Астаф'єва, Григорій Калінін, Артем Семакін, Олександр Яценко, Віталій Лінецький, Олена Фесуненко, Ілля Ісаєв, Іван Дорн, Георгій Хостікоєв

Про фільм - продюсер Володимир Хорунжий:

«Закохані у Київ» - це комерційний іміджевий кінопродукт з великою соціальною складовою.

Мета цього проекту – репрезентувати український кінематограф на міжнародній культурній арені;

продемонструвати потенціал українського кіновиробництва на прикладі вже відомого західній аудиторії формату – короткометражок про кохання у сучасному мегаполісі;

посприяти самореалізації та творчому зростанню талановитих українських режисерів;

розповісти про Київ та його мешканців світовому культурному загалові у захопливій формі яскравого та романтичного кінофільму.

Історії:

Дещо

Жанр новели – ліричний нуар.

Герой історії – мешканець спального району Києва, ще мало чого досяг у житті. Прохолодні стосунки у родині, побут, рутина і безнадійність призводять героя фільму до містичних подій, в результаті котрих змінюється він та світ навколо нього: повертається кохання і успіх. Здавалося б, тепер все в житті вдалося. Якою ж буде ціна таких змін на краще?